Menü
Your Cart

Jojoba Yağı 20 ml

Jojoba Yağı 20 ml
Jojoba Yağı 20 ml

 Soğuk Pres Jojoba Yağı Latince: Simmondsia chinensis

Botalife Jojoba Yağı Soğuk Pres Yöntemi Kullanılarak üretilmiştir. Saça parlaklık ve yumuşaklık verir. Saç şekillendirici olarak da kullanılabilir.

Göz makyajı dahil olmak üzere,yüzdeki makyajı kolayca ve nazikçe temizler. Kuru cildi nemlendirirken yağlı ciltteki yağı dengeler. 

Cilde esnekleik kazandırarak karın ve bacaktaki çatlakları önlemeye yardımcıdır. Güneşlenme sonrasında kullanılabilir.

Ciltteki yanmayı ve dökülmeyi hafifletir.

Kullanımı:

Bir miktar jojoba yağı kuru saça sürülür ve büyük dişli bir tarakla yağın, saçın her tarafına eşit şekilde dağılması sağlanır. Saç bu şekilde yarım saat bekletilir ve sonra şampuanla yıkanır. Böylece şaçlarınız yumuşak ve parlak bir görünüm kazanır. Bunu yapmaya vaktiniz yoksa şampuanınızdan daha iyi sonuç almak isterseniz, kullandığınız şampuana 2 tatlı kaşığı jojoba yağı karıştırabilirsiniz. 

Saç şekillendiricisi olarak kullanmak için,az miktardaki jojoba yağınızı elinize dökün ve saçınıza eşit bir şekilde yedirin. Bunu ıslak veya kuru saça uygulayabilirsiniz. Özellikle dalgalı kuru saçlarda daha iyi sonuç alabilirsiniz.

Nemlendirici olarak kullanmak için , kullandığınız nemlendirici kreme 2 damla jojoba yağı karıştırabilir ya da az miktardaki jojoba yağını cildinize sürebilirsiniz.

 


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
120,00TL
Etiketler: Jojoba Yağı 20 ml