Menü
Your Cart

Hakkımızda

   İnsan için en doğru yaşam ve beslenme biçiminin doğallık olduğunun bilincindeyiz. Bu vizyon ile tarımsal üretim ve  organik tarım faaliyetlerimiz 1998 yılında başlamıştır. Sahip olduğumuz bu  birikim ile sizlere  doğal, organik, ekolojik ürünler sunmayı hedefledik.  İlkemiz dürüstlük ve doğru ürünleri size sunmaktır.

   Değerli dost ve misafirlerimiz, sitemizde; doğal, katkısız, yöresel gıda, organik gıda, doğal ve organik kozmetik, doğal ve ekolojik temizlik ürünleri, organik bebek ürünleri,  yerel tohum ürünler, takı ve aksesuar,  bahçe bakım ürünleri gibi bir çok ürünü bulabilirsiniz. Ürün yelpazemizi sürekli genişletmek ve yenilemek için sürekli araştırıyor ve çalışıyoruz.

   Temizlenmek kirden arınmak anlamına gelir. Fakat kullandığımız temizlik ürünleri, temizlik sonrası bize başka zararlar veriyor ve olumsuz etki yaratıyorsa ortada temel bir yanlış var demektir. Sentetik deterjan ve zararlı kimysallar grubuna giren temizlik malzemelerinin yerine doğal, doğada parçalanabilir, ekolojik temizlik ürünleriyle temizlik yaparak  insanın ve doğanın zarar görmesini önlemeliyiz.  O nedenle temizliği doğru ürünlerle yapmalıyız. Kişisel temizlik ve bakımda doğal ürünler kullanılmalıdır. Genel temizlikte hem bize zarar vermeyecek hem de doğada parçalanabilir ürünler kullanmak esas amacımız olmalıdır.

    Her zaman sizlerle birlikte olmak dileğiyle...