Menü
Your Cart

Ödeme ve Teslimat

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Ödemelerinizi size uygun olan herhangi bir hesabımıza yatırabilirsiniz.

Ayrıca, doğrudan "Sanal Pos" hizmetimizi kullanarak kredi kartınız ile gerekli yönergeleri takip ederek ödemelerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.


Adı Soyadı - İSMAİL BAHÇECİOĞLU (Adına havale ediniz) Fatura için T.C.Kimlik numarasını lütfen belirtiniz.

GARANTİ BANKASI      IBAN  TR74 0006 2000 0650 0006 6487 05

T.C ZİRAAT BANKASI   IBAN   TR10 0001 0021 4939 3563 0250 02

YAPI KREDİ BANKASI  IBAN   TR06 0006 7010 0000 0064 9730 15

FİNANSBANK               IBAN   TR57 0011 1000 0000 0061 0890 15

POSTA HESABI             PTT     11612360


 İSMAİL BAHÇECİOĞLU adına havale ediniz.

 Havale yaptığınız bankayı siparişinizi verirken  lütfen belirtiniz. 


Adres:  Taşyaka Mah. 136 Sok. 29/C Fethiye / Muğla / Türkiye

Telefon / Fax: 0546 892 6910

e-posta : hepsibahcedenbilgi@gmail.com ve bilgi@hepsibahceden.com
2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ve online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; www.hepsibahceden.com üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Fethiye/Muğla merkezli şirketimizden ürünler MNG Kargo veya Sürat Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Danışma Hattımızı arayarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda  durumu bilgi@hepsibahceden.com

e-posta adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.Yurt dışına teslimat yapılmamaktadır.