• U Green Clean Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ml

SLES, KLOR, GDO, PARABEN, SENTETİK PARFÜM ve FOSFAT GİBİ KİMYASALLAR İÇERMEMEKTEDİR.

Bitkisel ve ekogaranti sertifikalı çevre dostu U Green Clean Çamaşır Deterjanı, çamaşırlardaki kir ve lekeleri temizler, giysileri soldurmaz. Bebek ve hassas ciltli kişilerin yani tüm aile fertlerinin kullanımına uygundur. Kolayca durulanır ve kalıntı bırakmaz. İçeriğindeki hammaddeler doğal içerikli olduğundan ürünün rengi farklılık gösterebilir. Hammaddelerinin tümü doğada parçalanır.

Hammaddelerin üretiminden itibaren tüm aşamalar ekolojik sertifikalı olup herhangi bir petrolden elde edilen madde ve kimyasal içermemektedir. Elde ve makinede güvenle kullanabileceğiniz çevre dostu U Green Clean Çamaşır Deterjanı ile organik lavanta yağı sayesinde mis gibi kokan giysileriniz güvende. Kirlenmiş çamaşırlarınızı temizlemek artık zahmetsiz.

Renkli ve beyaz çamaşırların kolayca temizlenmesini sağlar. Çamaşırların rengini bozmaz, doğal yumuşaklık verir.

 Elde ve makinada güvenle kullanılır. Kolay durulanır, kalıntı bırakmaz.  Hammaddelerin tümü doğada parçalanır. Hammaddelerin üretiminden itibaren ekolojik sertifikalı olup herhangi bir petrolden elde edilen madde ve kimyasal İÇERMEZ. Organik lavanta yağı sayesinde çamaşırlarınız mis gibi kokar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

U Green Clean Organik Sıvı Çamaşır Deterjanı 1000 ml

  • 46,99TL


Benzer Ürünler

U Green Clean Organik Lavantalı Sıvı Sabun 5 Lt

U Green Clean Organik Lavantalı Sıvı Sabun 5 Lt

 Sorunlu ciltlerin dahi güvenle kullanabileceği U Green  Clean Sıvı Sabun Ekonomik ambalaj..

165,00TL

Etiketler: ekolojik, bulaşık, deterjan, organik