• Tuz Lambası 2-3 Kg  Himalaya / Çankırı
 Tuz terapisi ayrıca “HALOTERAPİ” olarak bilinir.
Özellikle yatak odalarına konulan kristal tuz kütlesi ve tuz lambaları kaya tuzu‘ndan yapılan güzel bir aksesuar olmasının dışında özellikle astım ve solunum yolları rahatsızlıkları bulunan insanlar için çok faydalı. Tuz lambası‘dan yayılan ısı ve ışık, tuzdan iyon çıkmasına neden oluyor, bu iyonlar havayı temizliyor ve bir ferahlık sağlıyor. Ayrıca evlerde kullanılan bilgisayar ve LCD televizyonlar 100 Herz ve üzeri frekansta elektrik akımına sahip. Bu ise insan vücuduna zarar verebilmektedir. Bu sebeple yine tuz lambalarını veya büyük tuz kristallarini böyle ortamlarda bulundurmak çok işe yarayabilir.
Tuz Odası veya bazen Tuz Mağarası olarak da bilinen terapi özellikle egzama, alerjiye, astım gibi solunum ve cilt sorunları çeken kişilerde olumlu sonuçlar verebilmektedir. Klinik testlerde tuz terapisinin solunum ve cilt hastalıklarının çeşitli belirtileri gidermede etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Tamamen tuzla kaplı ortamda yaptırılan bu nefes egzersizleri solunum sorunu yüzünden tedavi olan hastaların iyileşme süreçlerini gözle görülebilir oranda hızlandırıyor. Diğer yandan tuzun anti-depresan özelliği çağın hastalığı depresyonun tedavisine de yardımcı oluyor.
Siz de bu ve bunun gibi sorunlardan muzdaripseniz tuz terapisini deneyebilirsiniz. Kuru tuz aerosol terapisi mevcut ilaçlar ve tedaviler ile birlikte güvenle kullanılabilirliği bulunmakta ve size daha önce hiç yaşamadığınız rahatlama sağlamaktadır.

Not: Lamba ve elektirik fişi dahildir.

https://www.youtube.com/watch?v=mZvLStKfo8o

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Tuz Lambası 2-3 Kg Himalaya / Çankırı

  • 57,90TL


Benzer Ürünler

Çankırı Tuzu 1 Kg - Kristal

Çankırı Tuzu 1 Kg - Kristal

Çankırı ili tuz mağaralarından elde edilen zengin mineralli doğal tuzTuzun faydaları arasında en baş..

14,50TL

Etiketler: doğal tuz, mineral, natural salt, lamba