• Hatay Defne Sabunu 160 GR

1 Adet Hatay Defne Sabunu 160 Gr. Doğal sabun doğal gliserin içerdiği için cildi kurutmaz. Sabundaki gliserin nemlendirici olarak görev yapar. El, yüz, vücut ve saç için kullanılabilir.

 

 % 100 Saf zeytinyağı ve defne yağı ile geleneksel yöntemlerle yapılmıştır. Osmanlı döneminde saraya giden sabunlar gibi geleneksel ve özel işlemlerden geçirilmektedir.   Yumuşak ve saf halini alan sabunlar her cilt tipine uygundur. 


1.Kimyasal köpürtücü SLS, SLES  içermez.

2.Petrokimyasal ürün ve insan doğasına ters hiçbir ürün içermez.

3. Esans (yapay koku maddesi) içermez.

4. İçerdiği % 100 doğal yağlar ve özel formül sayesinde yoğun köpürme ve temizleme özelliğine sahiptir

5.Kaliteli zeytinyağları ve defne yağı kullanılarak üretilir.

6. Her cilt tipine uygundur. Cildi tahriş etmez.

7.Kullanım süresi uzundur

8.Kullanım aralarında mutlaka ızgaralı bir altlık üzerine koyulmalıdır.

Faydaları: Bebeklerde pişik oluşumunu engeller.Antiseptik özelliği sayesinde derideki birçok hastalığın önlenmesine yardımcı olur. Derideki mikrop kökenli hastalıkların tedavisinde oldukça etkili ve yararlıdır. Mikropları öldürerek hastalıkların kökenini ortadan kaldırmaya yardımcıdır.Deriye doğal peeling yaparak gözenekleri açar, siyah nokta oluşumunu engeller. Gözeneklerin açılması ile birlikte tekrardan siyah nokta ve sivilcelerin oluşumunu engeller.Nemli ve sıcak bölgeleri seven mantara da oldukça iyi gelmektedir. Mantarın başlıca düşmanlarından biri de defne sabunudur.Saç diplerinde bulunan deri hastalıklarının neden olduğu yaraları iyileştirici özelliğe sahiptir.Saçları kuvvetlendirerek, saç diplerini güçlendirir böylece saç dökülmelerini engeller. Saçlarınız kuvvetli bir görünüme kavuşur.Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olarak cildin tahriş olmasını engeller.Varisler için oldukça etkilidir. Varislerin rahatlaması için kullanılabilir.Kuru ciltleri nemlendirerek çatlamasını engeller.Ergenlik sivilceleri için oldukça iyileştirici özelliğe sahiptir.Erkekler evde tıraş sabunu olarak defne sabununu kullanabilirler.Giysilerinizi sakladığınız dolapların içerisine konularak hoş koku sağlayabilirsiniz.

İYİ GÜNLERDE KULLANIN...
Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Hatay Defne Sabunu 160 GR

  • 12,00TL


Benzer Ürünler

Çay Ağacı Sabunu 100 Gr

Çay Ağacı Sabunu 100 Gr

Çay ağacı yağı bilinen en iyi antimikrobiyal bitkisel yağlardan biridir. Çay ağacı adı dolayısıyla i..

9,95TL

Etiketler: defne, defne sabunu, hatay, antakya